karta opiekuna

Tina_Dimova
Tina Dimova
do:
w zakresie:
Kraków
Centrum
Zadaj pytanie opiekunowi
123456Średnia ocen: 0.00

​Cześć,
Prawdopodobnie zastanawiasz się ​planując podróż co zrobić ze swoim psem? Czy chciałbyś aby Twój pies był bezpieczny, wyprowadzany, karmiony, czuł się jak w domu i nie był zamknięty w klatce i nie czuł się samotnie? Sama mam ten sam problem jadąc na wakacje.
Oto moja propozycja:
3 spacerki dziennie nad Wisłą: rano ok 8:00/09:00, o 18:00/19:00, oraz ok 23:00. Regularnie karmienie, a w razie potrzeby kąpiel.
Zapewniam komfortowe warunki w mojej kawalerce, towarzystwo swojego wesołego 5 letniego shi tzu, mające na imię Maja oraz miło spędzony czas
Mogę obecnie zaopiekować się tylko suczkom, małych ras. Nie mam warunków i przestrzenie do opieki dużych psów lub psów potrzebujące specjalnej opieki.
Piesek musi być odrobaczony, mieć obroże lub ochronę przeciw pasożytom, oraz szczepiony.
Z uwagi na to że pracuję w godzinach biurowych, nasze pieski będą same w domu w ciągu dnia do mojego powrotu. Dlatego muszę być pewna również, że Twój piesek jest przyjaźni i spokojny oraz lubi towarzystwa innych psów.
Moja oferta cenowa: w zależności od rodzaju zwierzaka i długości pobytu: 50 pln/doba opieki do 3 dni, powyżej 4 dni - 40 pln/doba, karma zapewnia właściciel.
Pozdrawiam,
Tina